ŞOK'TA GELECEK HAFTA 25 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

BİR HAFTALIK ARANIN ARDINDAN ŞOK 25 EYLÜL 2019 AKTÜEL KATALOĞU İNCELEMESİ İLE BERABERİZ. YENİ HAFTA İÇİNDE ŞOK’TA GELECEK HAFTA NELER VAR? SORUSUNUN CEVABLARI BU SAYFADA.

Şok market kataloglarının çıkmasını büyük bir müşteri kitlesi tarafından büyük bir merakla beklenmekte. Her hafta Çarşamba günü yayınlanan şok aktüel kataloğu içinde yer alan fırsatlar piyasa fiyatının çok daha altında uyguna satıldığı için adeta izdiham yaşanmakta. Peki, şokta bu hafta neler var? Gelecek hafta içinde tüketicileri hangi ürünler karşılayacak? Hemen yeni aktüel kataloğunun detaylarına geçelim.

ŞOK'TA BU HAFTA NELER VAR? 18 EYLÜL 2019 KATALOĞU

ŞOK 25 EYLÜL 2019 kataloğu içinde gelen o muhteşem ürünlerin ayrıntılarına geçmeden önce, bu hafta neler var? Diye merak eden tüketiciler için bu Çarşamba günü kataloğunu kısaca inceleyelim. Yeni şok kataloğu ayrıntılarına baktığımızda geçen haftaya nazaran daha dikkat çeken ürünlerin geldiğini müjdeleyelim. Elektronik ürün sever müşteriler ve özellikle ev hanımları ’da bu hafta içinde çok uygun fiyat etiketine sahip aktüel ürünleri şok market zincirlerinde bulabilecekler.  Öncelikle bu hafta şokta gelen mutfak ürünleri ile yeni aktüel incelemesine başlayalım. Uzun bir dönem şok Türkiye genelindeki şubelerine Sinbo marka ürünleri getiriyordu, son dönemler ’de market nerde ise bu geleneği tamamen bozmuş durumda, bunun nedeni ise şok market teba marka mutfak ürünlerine daha fazla ağırlık verdiğini gözlemliyoruz. ŞOKTA BU HAFTA teba marka elektrikli ev aletleri seçeneğinde 2 adet ürünün geldiğini gözlemliyoruz. Sinbo marka ürünler kadar kaliteli olan teba ürün seçeneğinde gelen ilk ürün teba elektrikli çelik su ısıtıcı 47,90 TL gözükmekte. İkinci ürün ise yine Türkiye genelinde 2 yıl garanti desteği ile satlan teba elektrikli cezve ikinci sırada yer almakta.

BİM'DE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? 27 EYLÜL 2019 KATALOĞU

Şok aktüel ürünlerde bu hafta başka neler var? Diye yeni aktüel broşürlerine göz attığımızda başka mutfak aletlerini ’de görmekteyiz. Şok 25 Eylül 2019 Çarşamba Günü’ne kadar sürecek bu ürün seçeneklerinde tanınmış markalara ait olan ürünleri görmek mümkün. Bu ürün grubunda hanımlar kumsal sahan ile tava çeşitlerini piyasa fiyatının çok daha altında uygun para ödeyerek alabilecekler.  Bir diğer tanınmış marka olan Paşabahçe ise bu hafta şokta 2 adet ürünle karşımıza çıkmakta. 3 litre sıvıyı içine rahatça alan Paşabahçe galon şişe 8,99 TL diğeri ise 200 cc ile üretilen Paşabahçe snowbox saklama kabı bu hafta yine indirimli olarak 10 TL ile satılacaktır. Lav marka mutfak ürünleri Türkiye’de Paşabahçe kadar olmasa ’da bazı müşteriler tarafından daha beğenilmekte. Neyse ki şok 25 Eylül kataloğunda gelmesi beklenen lav marka ürün çeşitleri ’de bu Çarşamba günü içinde müşteriler alabilecek. Peki, lav marka seçeneğinde bu hafta neler geliyor? Bakalım. Şok market bu hafta lav marka ürünlerde toplamda 3 adet ürüne yer ayırıyor indirimli olarak gelen bu seçenekte, desenli çay seti, desenli su bardağı ve yan su bardağını görmekteyiz. Şokta mutfak ürünleri dışında indirim seçeneğiyle geçerli olacak titiz marka temizlik ürünlerinin ’de geleceğini hanımlara belirtelim.
A101 26 EYLÜL 2019
ŞOKTA GELECEK HAFTA  beklenen 25 Eylül kataloğuna kadar sürecek elektronik ürünler grubunda ise 2 adet ürün seçeneği karşılamakta müşterileri. Bunlardan ilki pahalı olmasına rağmen oyunları takılmadan jet hızında oynaması için tasarlanan ve ücretiz montaj desteği ile ’de gelen oyuncu klavye 279 TL’den, diğer ise yine 2 yıl garanti desteği ile alabileceğiniz oyuncu Mouse 179 TL ile satışa çıkacaktır Şok Aktüel’de bu Çarşamba günü. Markete elektronik ürünler ve mutfak ürünleri dışında yeni çıkan ikinci aktüel kataloğu içinde bol bol gıda ürünlerine yer verildiğini ’de tüketicilere belirtmekte fayda görüyoruz.

Şok aktüel ürünlerde bu Çarşamba içinde gelen ürünlerin görsel resimlerine galeriden ‘de bakmanızı öneriyoruz. Şokta haftaya beklenen 25 Eylül 2019 kataloğunu en kısa sürede yetiştirmeye gayret ediyoruz, katalog yayınlanır yayınlanmaz aktüel-market içinden takıp edebilirsiniz.  ŞOK'TA GELECEK HAFTA 25 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

1 Yorum

  1. bulent 16 Eylül 2019 Pazartesi

Yorum

=

Sending ...

>