ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN AKTÜEL ÜRÜNLER

ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLERİN DETAYLARİNA BÜGÜN ULAŞTIK. YENİ ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNA GÖRE BU CUMARTESİ GELEN ÜRÜNLER NELER İŞTE DETAYLAR.


Şok yeni cumartesi aktüel kataloğunu bugün yayınladı. Peki, şokta bugün neler var? Hemen yeni broşürleri incelemeye başlayalım.

Şok aktüel ürünlerde bu cumartesi günü 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde 2 adet ürün mevcut. 400 ml kapasiteli dave yoğun onarıcı saç şampuanı saçlarını özenle korumak isteyen müşterilere bu hafta sonu fırsat sunuyor uygun indirimle. Bu hafta sonu şoka gelen ürünler ’den bir diğeride yine 25 TL ve üzeri seçeneğinde gelen finish hepsi bir arada tablet 30’lu 15 TL ile satışta olacaktır. Bimde gelecek hafta gelen 25 Ekim 2019 kataloğu ile yarışan yeni aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü ise dijitsu 32 uydu alıcılı hd LED TV olduğunu söyleyebiliriz. 2 yıl garantili ile gelen dijutsu LED TV 799 TL ile alıcılarını bekliyor olacak cumartesi günü. Şok market bugün getirdiği bir diğer öne çıkan ürün ise sinbo elektrikli ızgara yalnızca 2 yıl garantili şekliyle 79 TL ile şubelerde bulabileceksiniz.
 
Şok 23 Ekim 2019 aktüeline kadar Türkiye genelinde geçerliliğini koruyacak ürünler arasında başka fırsat ürünlerinin ’de geleceğini belirtelim.  Özellikle şok 19 Ekim 2019 kataloğunun en dikkat çeken fırsat ürününün duracell 10050 mah power bank 2 kat hızlı şarj olma özelliği ile şokta bu hafta aktüel ürünlerde 149 TL ile yerini alacaktır. Şokta gelecek hafta Çarşamba kataloğu kadar olmasada yeni broşürlerde başka çok güzel ürünlerin mevcut olduğunu kataloğun sonuna doğru yaklaş irken görüyoruz. Bu hafta içinde hanımlar kadın ve erkekler için kışlık terlikleri tanesi 7,99 TL ile kadın uyku çorap 5,99 TL’ye ve 150x200 cm pamuklu battaniyeyide 39,90 TL ile alabilecekler.  Şok marketin bu hafta getirdiği ürünlerde oyuncaklar ’da mevcut. Çoğu gokidy ile pilsan markalarının bulunduğu ürünler şu şekilde. Gokidy oyuncak şehir polis seti 39,90 TL, pilsan eğlenceli mini kutular ise 14 parçadan oluşuyor ve sadece 14,95 TL ile müşterileri raflarda karşılayacak.
A101DE HAFTAYA 31 EKİM 2019
Yeni şok aktüel ürünleri kataloğu sadece 1 adet sayfadan oluşuyor ve içinde oldukça dikkat çeken ürünlerin bulunduğunu söyleyelim.  Bugün şoka gelen ürünler nelerden oluştuğunu merak ediyorsanız 19 Ekim 2019 kataloğuna bakmanızı öneririz.   ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN AKTÜEL ÜRÜNLER

Yorum

=

Sending ...

>