ŞOK'TA BU HAFTA 18 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ YAYI

Merakla beklenen ve şok market zincirlerinde bu hafta Çarşamba günü geçerli olacak 18 Eylül 2019 kataloğu sosyal medya sitelerinde yayınlandı. Şok aktüel ürünlerde bu Çarşamba günü neler var? İşte detaylar.


Sosyal medyada yeni şok 18 Eylül 2019 kataloğu paylaşılmasının ardından tüketicilerin Çarşamba günü içinde alabileceği ürünlerde netleşmiş oldu. Peki, şok aktüelde bu Çarşamba günü neler gelecek işte ayrıntılar.

 A101 26 EYLÜL 2019
 
Şok'ta bu hafta Çarşamba günü nispeten mutfak ürünlerinin öne çıktığı söylene bilir 2 adet broşürden oluşan yeni şok ürünlerinde neler var? İncelemeye başlayalım. Bu hafta içinde tüketiciler 2 adet teba marka ürünü market şubelerinden alabilecekler. Bunlardan biri olan teba elektrikli çelik su ısıtıcı 47,90 TL ile diğeri ise 2 yıl garanti desteği ile satılan teba elektrikli çelik cezve 47,90 TL’lik indirimli fiyatla alıcılarını bekliyor olacak. Şok Çarşamba kataloğu detaylarında başka mutfak aletlerinin ’de görmekteyiz. Paşabahçe ve borcam marka cam ürünleri ’de yine gelenler arasında bu hafta şokta. Diğer mutfak kategorisinde gelen ürünler ise şu şekilde kumsal sahan ve tava çeşitleri tanesi 17,95 TL’den, çelik rende çeşitleri tanesi 5,99 TL den ve son olarak ne alırsan 4 TL mutfak gereçleri ’de şokta bu hafta 18 Eylül günü tüketicileri bekliyor olacak.
ŞOKTA BU HAFTA 18 EYLÜL 2019 KATALOĞU
Şok 18 Eylül 2019 kataloğunda elektronik ürünlerde görmekteyiz. Uzun bir aradan sonra şokta elektronik ürünlerin geliyor oluşu tüketicileri sevindireceğe benziyor. Şok indirimli olarak getirdiği elektronik ürünlerde 2 yıl garantili oyuncu klavyesine ve 179 TL ile oyuncu Mouse ‘sine yer veriyor yeni katalogda. Kampanyalı ürün seçeneğinde bu hafta gelen ürünler seçeneğinde market 2 adet ürüne yer veriyor. Bunlardan birincisi 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneği ile 2 kilo ağırlığında tursil jel deterjan 17 TL ile ikincisi ise %30 indirim seçeneği ile gelen gillette marka ürünler yine çeşitli kampanya etiket fiyatıyla şok market şubelerinde satışa çıkacaktır. 18 Eylül aktüelinde yeni doğan bebekler içinde prima bebek bezinin ’de geldiğini hanımlara aktüel-market olarak müjdeleyelim.
 bim 27 eylül 2019 kataloğu
İçinde bir birinden kaliteli ürünlerle dikkat çeken ve bu hafta Çarşamba günü şokta geçerli olacak ürünlerin görsellerine hemen aşağıdan bakabilirsiniz. Şok'ta gelecek hafta geçerli olacak şok 24 Eylül 2019 kataloğu inceleme yazısı ile görüşmek üzere sizi yeni Çarşamba kataloğu ile baş başa bırakıyoruz. ŞOK'TA BU HAFTA 18 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ YAYI

1 Yorum

  1. Halit 15 Eylül 2019 Pazar

Yorum

=

Sending ...

>