ŞOK 30 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

YURT GENELİNDE ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE GELECEK HAFTA GEÇERLİ OLACAK 30 EKİM 2019 AKTÜEL BROŞÜRLERİNİ TÜKETİCİLER İÇİN İNCELEDİK. ŞOKTA HAFTAYA NELER VAR? MERAKLA BEKLENEN YENİ AKTÜEL KATALOĞU DETAYLARİ YAZIMIZDA.


Bugünkü yeni şok aktüel kataloğu incelemesinde şokta gelecek hafta gelen ürünler incelenecektir. Şokta bu hafta gelen ürünler ’de bugünkü konuların içerisinde ele alınacaktır. Bakalım şok 30 Ekim 2019 aktüel kataloğu içerisinde tüketicileri hangi ürün grupları karşılayacak? İşte haftaya gelen ürünler.

ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER

Yeni aktüel kataloğunun market tarafından duyurulmasının ardından tüketicilerin şokta bu hafta gelen ürünler içerisinde alabileceği ürünlerde kesinleşmiş oldu. Toplamda 3 adet sayfadan oluşan ve şok 30 Ekim 2019 Çarşamba günü tarihine kadar geçerli olan seçeneklerde kışlık ürünlerin ağır bastığı söylenebilir. Peki, şokta bu hafta içinde hangi kışlık ürünler geliyor? Yeni aktüel kataloğu yakından incelemeye başlayalım. 4 adet ısıtıcı modeli bu hafta Çarşamba günü içerisinde müşterilerin indirimli olarak alabileceği ürünlerde başı çekiyor. Ayarlanabilir termostat desteği ile gelen Teba Dikey karbon ısıtıcı şokta bu Çarşamba Günü’nün en dikkat çeken ürün olma özelliğini korumakta. 2 yıl garanti desteği ile market şubelerinde gelen teba ısıtıcı sadece 159 TL gibi cüzi bir fiyatla alıcılarını bekliyor olacak. Şokta bu hafta gelecek ürünler içerisinde bir diğer teba ısıtıcı ürün ise duvara monte edilen tipte.  2000 watt güçle çalışan teba duvar tipi infrared ısıtıcı yine kargo ile ücretsiz seçenekle sadece 99 TL ile raflarda yerini alacak.
A101DE HAFTAYA 31 EKİM 2019

İlk iki ısıtıcı daha çok pahalı olmasına rağmen evin içerisini çok kısa süre içerisinde ısıtma özelliğini sunuyor. Diğer kalan iki ısıtıcı ise oda veya ofis ve dükkan içerisinde kullanılmaya daha yatkın türden olduğunu görüyoruz. Bunlardan soğuk ve sıcak üfleme özelliği sunan cvs fanlı ısıtıcı 54,90 TL’den, diğeri ise 1000watt gücünde çalışan teba mini infrared ısıtıcı 44,90 TL ile bu hafta Çarşamba günü şokta satılacaktır.

ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER

Yeni çıkan aktüel kataloğu detaylarında birinci sayfada 4 adet ısıtıcı modeli bulunuyordu. Şokta gelecek hafta gelen ürünler öncesi ikinci sayfa içerisinde yer alan seçeneklerde 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak ürünlerin yanı sıra bol bol gıda ürünleri ’de bulunuyor. 30 Ekim şok kataloğuna kadar sürecek bu ürün çeşitlerinde 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli yudum kızartma ustası 17 TL yerine 12 TL’den satılacaktır. İkinci aktüel kataloğu içerisinde %25 indirimle bakım ürünleride katalogda yer veriliyor. Arko nem bakım çeşitleri ile ağda bakım ürünleri hanımların almak isteyeceği ürünler olabilir bu hafta. 
BU HAFTA ŞOKA GELEN ÜRÜNLER
Yeni şok aktüel kataloğu içerisinde bu hafta kışlık giyim ürünlerinde yağmurluklar, ayakkabılar, çocuk ve yetişkin şemsiyeler ve kışlık lisanslı çorap çeşitlerinin ’de bulunduğunu müjdeleyelim. Burda incelenen kışlık giyim ürünleri ve ısıtıcılar şokta gelecek hafta beklenen 30 Ekim kataloğuna kadar geçerli olacağını belirtelim.

Bu hafta şoka gelen ürünler Çarşamba günü tüketiciler alabilecektir. Merakla beklenen şok 30 Ekim 2019 aktüel broşürleri hafta sonuna yakın siteye eklenecektir. ŞOK 30 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Yorum

=

Sending ...

>