ŞOK 23 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE GELECEK HAFTA 23 EKİM 2019 GÜNÜ NELER VAR? ŞOK AKTÜELDE HAFTAYA HANGI ÜRÜNLER GELİYOR?  TÜM MERAK EDİNİLEN KONULAR HAKKINDA CEVABLAR BU SAYFADA.

Şok market bu Çarşamba kataloğu ayrıntılarına baktığımızda çok dikkat çeken ürünlerle başlangıç yaptığını gözlemliyoruz. Peki, şokta haftaya gelen ürünler detaylarında sürpriz ürünleri tekrar getirecekmi? Gelin 23 Ekim 2019 aktüel kataloğunu yakından inceleyelim.
A101DE HAFTAYA 31 EKİM 2019
Şokta bu hafta yep yeni ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan market bakalım bu Çarşamba günü için neler hazırlamış? 23 Ekim 2019 kadar geçerliliğini koruyacak ürünlere yakından bakalım. Toplamda 2 adet sayfadan oluşan yeni aktüel kataloğu içinde mutfak ile gıda ürünlerinin daha dikkat çektiği söylenebilir. Özellikle bu hafta şokta ikinci katalogda bulunan ürünler tüketiciler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanacağını düşünüyoruz. Peki, şok market bu hafta birinci katalogda nelere yer ayırdı hemen bakalım. Genelde üniversite öğrencileri tarafından daha çok tercih edilen sinyor tost makinesi bu haftanın en çok dikkat çeken ilk sırada yer alan ürün olarak gözükmekte. Her hafta su ısıtmada değişik markalardan ürünler getiren şok, bu hafta için teba marka su ısıtıcısını düşünmüş. Şok 25 Ekim 2019 aktüel kataloğuna kadar geçerliliğini koruyacak ürünler seçeneğinde kumsal derin tencere, tavalar ve Paşabahçe ile borcam marka mutfak ürünlerinide şokta yarın müşteriler alabilecek.
BİM AKTÜEL GELECEK HAFTA 25 EKİM 2019
Yeni çıkan şok aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasına baktığımızda ise gıda ile kişisel temizlik ürünlerinde çok uyguna satılan ürünleri görüyoruz. Diş fırçalamaya önem veren kullanıcılar bu hafta gelenler içerisinde çok uyguna diş fırçası ile diş macununu yine alabilecekler şokta. Temizlik ürünlerinde 23 Ekim’e kadar geçerli solo tuvalet kağıdı ile molfix bebek bezleri, vernel yumuşatıcı gibi ürünler yerini alıyor.  Şok aktüelde bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli sadece bir ürün görüyoruz. Evde veya işyerinde çay içmeyi alışkanlık haline getirmiş kişiler pratik bir şekilde çay yapmaya olanak sağlayan demlik poşet çayı 26 TL yerine kampanyalı olarak 15 TL ile alabilecekler. Özet bir şekilde bu hafta gelen ürünler neler özetlersek sinbo tost makinesinin en öne çıkan ürün olduğunu ve %30 indirimle gelen colgate diş ürünlerinin bu hafta damga vuracak ürünler olduğunu söyleyebiliriz.
 
Şokta bu hafta gelen ürünlerin tüm resim ve kataloglarına hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

Not:  Şok 23 Ekim 2019 kataloğunda gelmesini istediğiniz ürünleri lütfen aşağıda yer alan yorum bölümünden iletiniz. ŞOK 23 EKİM 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Yorum

=

Sending ...

>