ŞOK 14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok market zincirlerinde bugün itibari ile bu cumartesi günü gelen 14 Eylül 2019 ürünleri Türkiye genelindeki şubelere dağıldı. Peki, şokta bu hafta sonu cumartesi günü neler geliyor? İşte yeni katalogdan detaylar.


Şok market cumartesi kataloğu bugün yayınlandı. Cumartesi aktüel kataloğu ayrıntılarına göre 14 Eylül günü içinde neler geliyor? Hemen bakalım.

Şok 14 Eylül 2019 aktüel kataloğu içinde bu hafta için dışına önem vermeyi ve sağlıklı tutmayı ilke edinmiş kişiler için çok cazip ürünler gelmekte. Şokta bugün maalesef sadece kişisel bakım ürünlerini görmekteyiz yine de piyasa fiyatının çok daha altında satılan bu ürünler tüketiciler tarafından büyük fırsat olarak nitelemek mümkün. Peki, şok market 14 Eylül aktüel kataloğu içinde hangi resimleri koymuş? Bakalım.

Şokta bu hafta cumartesi kataloğu içinde şok ucuz sloganı ile bizi colgate ürünleri karşılıyor. Şok market zincirlerinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler için kampanyalı olarak 29,95 TL yerine 13 TL ile colgate max White diş macunu ilk fırsat olarak öne çıkmakta.  Bugün satılan şok markette bir diğer ürün ise dış fırçalamayı önem veren müşteriler yine çürüklere karşı tasarlanan colgate dış fırçasıda 6 TL’den satışa çıkacaktır.
A101 26 EYLÜL 2019
Şok cumartesi katalog görseline hemen aşağıdan bakabılırsınız. Müşterilerin büyük merakla beklediği şok 18 Eylül 2019 aktüel kataloğu çok kısa süre içerisinde siteye eklenecektir. ŞOK 14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Yorum

=

Sending ...

>