ŞOK 11 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Şok market zincirlerinde bu hafta gelenlerde neler var? Sizler için inceledik. İşte şok 11 Eylül 2019 kataloğuna göre bu Çarşamba günü gelenler.

Şok market bu Çarşamba günü ’de yeni aktüel ürünler getirerek tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Peki, şok 11 Eylül 2019 kataloğu içinde neler var? Hemen incelemeye başlayalım.
 A101 26 EYLÜL 2019
Şok market aktüel kataloğu toplamda 1 adet sayfadan oluşuyor. Uzun bir aradan sonra şok broşürlerinde 8 sayfa sayısından sadece 1 âdete düşüyor olması bizi epeyce bir üzdü. Yine de şok büyük market olmanın güveni ile 11 Eylül 2019 ürünlerinde tüketicileri sevindirecek ürünleri bu Çarşamba günü getiriyor.  Şokta bu hafta içinde gelen 25 TL ve üzeri seçeneğinde beyaz ve renkliler için iyi bir yıkama sunan3 kg ağırlığında alo toz deterjan 14 TL. Şok aktüel ürünlerde bu Çarşamba günü gelenler içerisinde bebek ürünlerini de görüyoruz. Molfix bebek bezleri çeşitli fiyat etiketleri ile tüketicilere sunulacak. 11 Eylül kataloğunun devamında gıda ürünleri kategorisin dede dikkat çeken ürünleri görmekteyiz. Superfresh marka hazır gıda ürünleri ’de neler var? Sorusunu merak eden tüketicilere iyi fırsat sunuyor.
Şok market bu hafta içinde temizlik kategorisinde de oldukça ideali, bu kategoride şok, bingo konsantre yumuşatıcı, CIF yüzey temizleyici, arko erkek bakım ürünleri ve sadece şok ’ta sloganı ile öne çıkan mintax ultra bulaşık makinesi tabletine ’de yer veriyor.
İçinde tüketicilerin günlük ihtiyacını gideren birçok fırsat ürünün bulunduğu 11 Eylül 2019 market kataloğuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. ŞOK 11 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Yorum

=

Sending ...

>