Şok Market 22 Aralık 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şok market tarafından bu hafta sonu geçerli olacak ürünlerin broşürlerinin bulunduğu 22 aralık aktüel broşürleri yayınladı.

 
Şok market aktüel ürünlerde bu hafta sonu neler gelecek? Yeni broşürlerle gelen ürünlere bakalım.  Izgara yapmayı seven şok market müşterileri bu cumartesi günü içinde çok uygun bir fıyata Sinbo Izgara Tost Makinesine sahıp olabileceklerdir. Sinbo ızagara tost makinesinin satış fıyatı ise şok market tarafından yalnızca 129 tl olarak belirlenmiş. Şok Market 22 aralık hafta sonu fırsat ürünlerinin devaminda ev ve iş yerlerine ek mutfak araçları almak isteyen hanımlara yönelik uygun fıyata sahıp mutfak aletleride bulunuyor. Emaye kızartma tavası ile erzak saklama kabı Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen en önemli mutfak ürünlerinden sayabılırız.  Termo tabanlı Kadın fashıon bot ise müşterilerin en fazla rağbet göstereceği ürün olacağını düşünüyoruz.

Şok market kampanyalı ürünlerinde bu hafta yine 2 adet ürün bulunuyor. Bu ürünler şokta 25 tl ve üzeri alişveriş yapan müşteriler faydalanacak.

İşte yepyeni ürünlerle dolu olan 22 Aralık Şok Katalog Detaylari Şok Market 22 Aralık 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...