Şok Market 20 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Teknoloji ürünleri ile öne çıkan şok market 20 Mart 2019 aktüel kataloğu nihayet yayınlandı. Yeni hafta içinde şubelere neler gelecek? Tüm ayrıntılar sayfada.
 
Şok market haftalık kataloglarına bir yenisini daha ekledi. Bugün çıkan şok 20 Mart 2019 kataloğu ile yeni hafta içinde müşterilere sunulacak ürünler ’de netleşmiş oldu. 2 adet sayfadan oluşan şok aktüel kataloğu ayrıntılarında en beğendiğimiz ürün şüphesiz çok uygun bir fiyat seçeneği ile gelen asus zenfone cep telefonu ilk sırada yer alıyor. 20 Mart aktüelinde bunların dışında elektronik ürün seçeneğinde kulaklık ’da bulunmakta. Her hafta içinde yeni mutfak ürünleri getiren şok market mart ayının üçüncü haftası için dede yine farklı ürünlere yer verecek raflarda.
 
Paşabahçe, kumsal ve lav gibi Türkiye’de bilindik markalar şokta bu hafta içi 20 Mart günü raflarda yerini alması bekleniyor. Bu ürün seçeneklerinde saklama kabı, granit tencere ve tava gibi daha çok hanımların almak isteyeceği seçenekler raflarda bekleniyor.
 
Mart ayının üçüncü haftası içinde şubelere gelecek şok market ürünlerini inceledik. 20 Mart 2019 tarihi içinde markete gelecek ürünlerin görselleri galeride mevcut. Şok Market 20 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu
2 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...