Şok 30 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Şok 30 haziran market kataloğunun çıkmasıyla beraber bu hafta sonunda müşterilerin alabileceği ürünlerin detaylarida netleşmiş oldu. 2 adet broşürden oluşan şok market aktüel katalog detaylari sayfanın devaminda.


Şokta bu hafta sonu geçerli olan ürünlerin bulunduğu kataloğu elimize ilk aldığımızda sağ köşede resimde yer verilen Pilsan Champion 6V Akülü Araba haftanın şok market ürününün olduğunu söyleye biliriz. Pilsan akülü arabanın özellikleri ise şu şekilde.

şok market pilsan champion akülü araba

35 kg a kadar taşıma kapasitesi. 1 saat içinde 3.5 kilomatre sürüş mesafesi. 6 volt ile çalışan arka motor. Ayak gazdan çekilince otomatık frenleme özelliği. Aşırı ısınmaya karşı decreli koruma ve son olarak Pilsan Akülü Araba özelliklerinde 2 yıl garanrılı olması vede 349 TL2lik indirimli fiyatıyla'da dikkat çekmekte.

Hemen sol koşede yer verilen ve şok markete erken erken gelen ürünler arasında yer alan Axen 32 Uydu Alıcılı Led Tv ise 729 tl'lik kampanyalı fiyatla tüketicilerin alımına sunulacak. 

 Sınırlı stok ve sayılarla gelen akülü arabayı kaçırmak istemeyen müşteriler hafta sonunda markette yerlerini kesinlikle almalılar.
Şoka gelen elektrikli ve elektronik alet seçeneğinde gelen ürünleri hemen incelemeye başlayalım. Şokta bu cumartesi günü içinde gelen Group Çelik Su Isıtıcısı özellikleri arasında 1500 w gücünde çalışma,1.8 litrelik su alma kapasitesi, 360 derece dönebilen paslanmaz çelik bıçaklar ve 39.90 tl'lik fiyat etiketi bulunmakta. Şok 30 haziran aktüel ürünlerin detaylarinda bulunan bir diğer elektrikli mutfak gereci ise Kawai Elektrikli Cezve , 4 adet fincana kadar kahve yapma kapasitesi, paslanmaz çelik gizli rezistans gibi kullanım fonksıyonları yer almakta. 

Şokta bu hafta sonu neler var? sorusunu merak eden müşteriler için katalogda yer alan ürünlerin tanıtımlarını yapmaya devam ediyoruz. Hanımlar şok aktüel ürünlerde yer verilen ürünleri çok beğeneceğini düşünüyoruz. Özellikle Mynıla Teleskopik Dikey Askılık hanımların bir haylı ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Teleskobik Askılığın özellikleri ise şu şekilde, 4 adet kancalı askı, yüksekliği ayarlama özelliği, 1x uzunluğunda çok amaçlı kiyafet askısı gibi özellikleri yer almakta. Ve askılığın merak edilen fiyati ise sadece 49 tl'lik fiyatıylada dikkat çekmekte.
  
Birinci şok aktüel ürünleri detaylarinin sonuna gelirken bir kaç adet daha alınmaya değer ürünlerin yer aldığını görüyoruz. Döner Mekanızmalı Temizlik Seti 26 tl. 45 litre çamaşır alma kapasitesine sahip Çamaşır Sepeti 7.95 tl. 160x220 cm ebatlarinda Masa Örtüsü 19.90 tl. Standart klozetlere karşıda kolayca takılan vede uyumlu çalışan, çocukların tuvalet eğitimi içinde gayet ideal olan anti bakteriyal özelliğide bulunan Klozet Kapağı Çocuk Adaptörlü 24.90 tl ve son olarak kataloğun sonunda yer alan Oyuncak Metal Araba 4.95 tl ile birinci şok katalog detaylarinda yer verilen görsellerden. 

Bügün şokta ne pişirsem sloganı ile başlıyan şok aktüel broşür detaylarinda indirimli fıyatlarla dikkat çeken gıda ürünleri yer almakta. Özel fiyatla gelen Patlıcan Ve Domates hemen kataloğun başında bizleri karşılıyor. Şokta 25 tl ve üzeri alişverişlerde gelen ürünlerde, 2x90  Komili Islak Havlu 9 tl yerine 6 tl'den ve Duru Duş Jeli Çeşitleri 19 tl yerine yine 10 tl'den şok 28 haziran 2018 cumartesi günü içinde 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde gelen ürünlerden olacak.
Böylece bir şok marketin çıkarmış olduğu aktüel katalogların sonuna gelmiş bulunmaktayız. Ayrıntıları verilen katalogda yer alan ürünlerin gelecek hafta 4 temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. İncelenen şok 30  haziran 2018 kataloğunun büyük boy broşürlerine hemen aşağıdan büyük boy resimler şeklinde erişebilirsiniz.

İşte Büyük Boy Şok 30 Haziran Aktüel Broşürler Şok 30 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri
1 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...