Şok 23 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Bügün bu hafta şok market zincirlerinde geçerli olacak 23 haziran 2018 aktüel kataloğunda yer alan ürünleri tanıtacağız.  İşte şok market aktüel kataloğundan detaylar.


Cumartesi günü sabah saatlarinda başlayacak şok 23 haziran kampanya ve indirimlerinde hangi ürünler var? katalogda yer alan ürünleri kısaca incelemeye başlayalım. Geri görüş kamera hediyesiyle gelen, Kawai Multimedya Set şok hafta sonu ürünlerinde en göze çarpan ürün olarak gözükmekte.  Bluetoth bağlantısı ve usb giriş seçeneklerininde bulunduğu Multimedya sette ayrıca uzaktan kumanda desteği'de yer almaktadır. Tüketiciler Kawai Multimadya Seti hafta sonu sadece 329 tl'ye sahip olabileceklerdir.  

Şok 23 haziran market ürünlerinin devaminda ,geçtiğimiz hafta sonu market bir çok oto aksesuar ürünlerinin devami niteliğinde olan 23x30 cm ebatlarinda Araç Boyun Yastığı 9.95 tl'lik fiyatla yer alıyor.  Ulaşılması güç yerler için radyator aparati ve çıkarılabılır  metal boru , kablo sarma aparatı gibi özelliklerle gelen Cylonic Elektrikli Süpürge 3 yıl garantılı olarak 89.90 tl.  Şok 23 haziran 2018 market ürünlerinde hanımların gelmesine çok sevineceği çeşitli ürünler yer almakta. Bunların başında en dikkat çekenlerde, sıvı geçirmez özellikli 90x200 cm Tek Kişilik Alez 10.90 tl ve çift kişik ise yine 15.90 tl. 200x220 cm ebatinda, dört kenar biyeli Çift Kişilik Çok Amaçlı Yatak Örtüsü 29 tl ile yine ev hanımlarının ucuz bir şekilde bu hafta sonu marketten alabileceği ürünlerden olacak.

Şok aktüel'de yer alan indirimli ürünler ve fırsat seçenekleri yukarda incelenen ürünler dişindada fırsatlar sunuyor. 52 telden üretilmiş 500 gr ağırlığında Dolgulu Minder 3.95 tl. S-M-L-XL beden seçenekleri ile gelen Bayan Tayt 14.90 tl. 36 ile 44 numaraları aralığında Bay/Bayan Yürüyüş Ayakkabısı yumuşak taban ve termo taban özelliğiye 29.90 tl ile yine hafta sonu ürünlerinde gelecek ürünlerden. Erken erken getirdiği oyuncak çeşitleriyle göz dolduran şok, bu hafta sonuda çocukları üzmeyeceğini söyleye bililir. Çocuklarına uygun fiyattan oyuncak almak isteyen bireyler 23 haziran günü Gokidy Sürtmeli Akrobat Arabalar 9.95 tl'lik indirimli fiyatla oyuncağı alabilecekler.

Bügün hafta sonu içinde geçerli olacak birinci broşürdeki şok aktüel ürünlerini incelemiş olduk. İkinci katalogda gıda ürünleri ile temel gıda ürünleri yine uygun fiyatlarla bezenmiş. şokta 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli kampanyası ile gelen ürünlerde ,kepeğe karşı etkili ,yasemin özlü,360 ml kapasite ile Blendax Şampuan Çeşitleri 5 tl kampanya fiyatıyla geçerli olacaktır. Ayrıca Algida Maraş Usulu Sade Dondurma yine 25 tl ve üzeri alişveril seçeneği ile şokta bu hafta sonu ürünlerinde müşteriler alabilecektir.

Bügün geniş bir biçimde incelediğimiz, şok 23 haziran 2018 market kataloğunda yer alan ürünleri kaçirmamak için mutlaka müşteriler markette yerlerini almalarını öneriyoruz.

Şok Market Aktüel, 23 haziran Büyük Boy Broşür Detaylari Şok 23 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri
2 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...