Hakmar Market Aktüel,28 Haziran Aktüel Ürünleri Yayınlandı

Bügün hakmar marketin çıkardığı 28 haziran aktüel kataloğunda yer alan ürünleri kısaca sizlere aktarmaya çalışacağız. 2 adet broşürden oluşan hakmar aktüel ürünleri incelemesine başlıyoruz.


Hanımlar gelecek hafta perşembe günü içinde hakmar market zincirlerinden indirimli ve kampanyalı mutfak gereçlerini alabilecekler. Peki yeni hakmar ürünlerinde neler var? 28 haziran katalog ve broşürlerini incelemeye başlayalım.  30 adet parçadan oluşan Çatal Kaşık Seti 49.90 tl ile kataloğun hemen başında bizleri karşılıyor. Paslanmaz çelikden üretilmiş sette 6 parça yemek,6 parça çatal,6 parça tatlı,6 parça tatlı kaşık ve 6 parçada çay kaşığından oluşmak üzere toplamda 30 parça bulunmaktadır.  Hakmarda bu hafta içinde gelen Ahşap Servis Gereçleri 28 haziran ürünlerinde yine listede yer almakta.  Paçıdan 6'li Porselen Kahvaltılık Tabak hanımların ilgisini çekecek diğer ürün olacak.  Paşabahçe cam ürünleri arasında 2 ürün yer almakta. Paşabahçe 3'lü Kulplu Bardak 5.90 tl'den, 2'li Paşabahçe Küllük yine 5.90 tl'den satışa sunulacak. 

Hakmar 28 haziran 2018 ürünlerinin devaminda, beton saksı almak isteyen tüketiciler marketten tanesi 6.95 tl'den Beton Saksı Çeşitlerini alabileceklerdir. Küçük yaştakı çocuklar için Klozetin üzerine konan Klozet Adaptörü gelecek haftanın en cazip ürünleri arasında bu ürün 29.95 tl'ye satılacak. Omuz askılı ve çift bölmeli fermuarlı olarak gelen Laptop Çantası ise 29.90 tl'den raflarda yerini alacaktır.  Hakmar market kataloğunun sonuna doğru yaklaşirken gözümüze çarpan 20 farklı kitap çeşidinde kişisel gelişim ve roman türünde kitaplar yer almakta. Kitaplar tanesi 5.95 tl'den satılacağının müjdesini kitap sever müşterilere belrtelim.

Hakmar market aktüel ürünlerinde yer verilen oyuncaklar arasında 2 adet ürün bulunmakta. Plastık Oyuncak Kamyonlar 3.95 tl ve Oyuncak Bebek Banyo Seti ise 16.95 tl'den yeni hakmar market kataloğunda verilen oyuncaklar arasında. Böylece birinci katalogda yer alan aktüel ürünleri incelemiş olduk.

İkinci hakmar 28 haziran broşüründe oda takımı çeşitleri ile yazlık kıyafet çeşitleri öne çıkıyor.  İkinci katalogda yer alan ürünler şu şekilde, %100 koton Bay/Bayan Bornoz 34.95 tl. 2 adet yastık kılıfı ile 1 adet pike, 1 adet çarşaftan oluşan Pike Takım 59.95 tl. Farklı renk ve model seçeneğiyle Kız Çocuk Ayakkabı 12.95 tl. 36 ile 40 numara aralığında farklı renk seçeneği ile Bayan Ayakkabı 14.95 tl. 40 ile 44 numaralarla Bay Keten Ayakkabı 9.95 tl.  Bayanların yazlık kiyafet olarak alabileceği diğer ürünlerde, Pantolon Etekli Elbise 19.95 tl.  Jumbo ile battal boy seçeneği ile gelen Taşlamalı Kot Pantolon 14.95 tl ile dolablarına yeni elbiseler eklemek isteyen hanımların alabileceği ürünler olacak.  Hakmar 28 haziran 2018 aktüel kataloğunun sonuna gelirken beyler için Polo Yaka T-Shirt 17.95 tl, 5-14 yaş kız çocukları için Çizgili Kız Çocuk Şalvar 8.95 ile yine markete gelen elbise çeşitlerinden.  

Haftaya hakmar markete gelen son ürünler arasında Farklı baskılarla Saçaklı Havlu 2.95 tl ile kız çocuklar için Kız Çocuk T-Shirt 9.95 tl ile son ürünler şeklinde. Böylece haftaya 28 haziran perşembe günü gelen hakmar aktüel ürünlerini incelemiş olduk. Haftalık bim,a101 ve şok aktüel ürün kataloglarını  aktuel-market.com'dan takip edebilirsiniz.

Büyük Boy Hakmar Market Aktüel 28 Haziran Aktüel Ürün Broşürleri Hakmar Market Aktüel,28 Haziran Aktüel Ürünleri Yayınlandı

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...