Bim'de Gelecek Cuma, 29 Haziran 2018 Aktüel Ürünleri

Gelecek hafta cuma günü içinde gelen ürünlerin yer aldığı, bim 29 haziran aktüel ürün broşürleri nihayet yayınlandı.


Bim'de 29 haziran cuma günü yepyeni ürünler müşterileri raflarda karşılayacak. Peki gelecek cuma bimde neler var? sorusunu merak eden tüketiciler 29 haziran 2018 aktüel ürünlerinde hangi ürünleri görecekler?.  Yediden yetmişe her kesimden kişilerin merak ettiği bim market 29 haziran aktüel ürün kataloglarını kısaca incelemeye başlayalım.

3 adet broşürden oluşan kataloglarda tüketicileri sevindirecek bir çok ürün seçeneği mevcut. Birinci katalogda market elektronik ürünlerin yanı sıra yazlık giyim ürünlerinede ağırlık vermiş.  İkinci broşürde ise Volta Elektrikli Bisiklet haftanın sürpriz bim ürününün olduğunu rahatça söyleye biliriz. Peki market bunların dışında başka hangi ürünleri getirecek gelecek cuma şimdi detaylara geçelim.

A++ enerji sinifi ile tam bir performans canavarı olan Dijitsu Mini Buzdolabı 299 tl'lik fiyatla gelmekte. 2 yıl garantılı satılan ürünün kartla almak isteyen müşteriler ise peşin fiyatina 6 ay taksitlendirme ilede alabilirler. Bu ürünün hemen peşinden gelen görsellerde ev hanımlarını ilgilendiren ürün seçenekleri yer alıyor. Bunların başında, 110x220 cm boyutlarında nevresim , 150 ile 250 cm ebatinda çarşaf ve 50x70 ebatinda yastıkdan oluşan Tek Kişilik Nevresim Takımı %100 pamuktan üretilmiş olarak 46.90 tl'den.  Yine tekstil ürünlerinde %100 pamuk içeren Çift Kişilik Baskılı Pike 21.90 tl'den.  2'Li Yastık Kılıfı 6.50 tl'den.  Sıvı geçirmez özellikle imal edilen Tek Kişilik Alez 6.95 tl'den ev hanımlarının ilgisini çekecek türde ürünlerden olup , bim'de gecek cuma günü geleceğini bizleri takıp eden hanımları şimdiden sevindirelim.

Bim market indirimli ürünler ve kampanya fırsatları saymakla bitmiyor başka hangi ürünler gelecek? devam edelim 29 haziran broşürlerini incelemeye. Kadın ve erkeklere hitap eden Streç Spor Ayakkabı 29.90 tl'lik fiyatıyla dikkat çekmekte. Ayakkabıyı almak isteyen müşteriler, kadınlar için 36 ile 39  beyler için 40-44 numara aralığında Streç Spor Ayakkabıyı alabileceklerdir.  Bayların giymesi için gelen Erkek Terlik ise sadece 14.90 tl fiyat bıçılmış. 

Bimde gelecek hafta cuma günü gelen yazlık giyim ürünleri neler? şimdide onları kısca anlatalım.  S-M-L ve XL beden seçeneği ile Erkek Şortlu Kolsuz Takım 17.90 tl.  %100 merserize Kadın Şapka modelleri 9.90 tl.  6 ile 12 yaş aralığında kız çocukları için Kız Çocuk Şapkası 8.90 tl.  son olarak birinci bim 29 haziran 2018 market kataloğunda , farklı renk seçenekleri ile ve 40 ile 44 numara aralıklarında Babet Çorap Erkek adet 2.25 tl ile yine gelecek cuma günü gelen başlıca yazlık giyim ürünleri arasında.

İkinci bim market aktüel ürünlerinde yer alan ürünler daha çok beylere ve hanımlara hitap ettiğini belirtelim. Bu katalogda en dikkat çeken ürün ise şüphesiz kartla 6 taksit ilede satılan Volta marka Elektrikli Bisiklet olduğunu görüyoruz. 1499 tl'ye satılan Bisikletin 2 yıl garantılı olması dişinda başka bir çok kullanım fonksıyonununda üzerinde barındırdığını belirtelim.

Bügün uzun bir şekilde incelenen bim 29 haziran 2018 aktüel ürünleri gelecek hafta market şübelerinde geçerli olacağını bizleri takıp eden tüketicilere belirtelim.

Bim 29 Haziran Kataloğu, Büyük Boy Görseller Bim'de Gelecek Cuma, 29 Haziran 2018 Aktüel Ürünleri
2 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...