Bim market 3 mayıs 2019 aktüel kataloğu

Bir haftalık aradan sonra yeni bir aktüel kataloğu ile sizlerle birlikteyiz. Bugün mayıs ayına günler kala yeni çıkan bim 3 Mayıs 2019 kataloğunun ayrıntılarına ulaşmış bulunmaktayız.  Yeni sürpriz ürünlerin bulunduğu bim 3 Mayıs kataloğunda haftaya neler geliyor?  Sürpriz ürünler neler işte detaylar.
 
 3 adet sayfadan oluşan bim 3 Mayıs 2019 aktüel ürünlerinde ev hanımlarını ilgilendiren ve günlük işlerini pratik bir şekilde ürünlerin haftaya Cuma günü geldiğini öncelikle buradan duyuralım. Gelecek haftanın favori ürünü ise 2019 senesi içinde ilk defa gelen phılıps buharlı ütü olduğunu söyleye biliriz. 2 yıl garantili şekilde mağazalara gelen ütünün satış fiyatı ise 459 TL. Ev hanımları bimde haftaya bir diğer almak isteyeceği uygun fiyata sahip ürün ise ev mutfaklarında mutlaka olması gereken luxell turbo fırın olarak gözükmekte.
 
3 Mayıs bim kataloğunda devamlı şekilde kahve tüketmeyi sevenler için bunu pratik bir şekilde gerçekleştiren Türk kahve makinesinin ve çay severler içinde çok uygun bir fiyata fakır çay yapma makinesin in’de yine mayıs ayının ilk haftası içinde bim mağazalarına geleceğini duyuralım. İkinci katalog detaylarında ev tekstili ürün seçeneklerinde bayanların severek alabileceği ürünler’de bulunmaktadır. Özellikle çift kişilik yorgan ile Dinarsı yatak örtüsü bim aktüel 3 Mayıs kataloğunun favori ürünleri olduğu söylenebilir.
 
Bim yeni aktüel detaylarında son sayfada ise olmasa olmaz mutfak ürünleri yine gelecek haftanın gelenleri arasında yer alıyor. Mutfak ürünlerinde ucuz fiyatla alınabilecek ürünler haftaya Cuma içerisinde raflara konacaktır. Bir haftalık aradan sonra yeni çıkan bim 3 Mayıs 2019 kataloğunu incelemiş olduk.  Sürpriz ürünlerle dikkat çeken bim aktüel kataloğu görselleri galeride. Bim market 3 mayıs 2019 aktüel kataloğu

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...