Bim Market 14 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

Türkiye’nin en eski market zincirlerinden olan bim market, nihayet merakla beklenen 14 Aralık 2018 kataloglarını yayınladı. Yeni aktüel ürünlerde neler var? İşte tüm detaylar.
 
Müşterilerin en uğrak noktalarından olan bim marketin 14 Aralık kataloglarını çıkarmasının ardından, müşterilerin bu hafta Cuma günü alabileceği ürünlerde netleşmiş oldu. Peki, market hangi sürpriz ürünleri bu hafta Cuma günü tüketicilere sunacak? Yeni market broşürlerini kısaca inceleyelim. 14 Aralık bim aktüelini elimize ilk aldığımızda hemen sayfanın başında bizi Arnıca  Cylone Elektrikli Süpürge karşıladı. 379 TL gibi çok uygun bir fiyatı bulunan elektrikli süpürgenin birçok önemli özelliği de bulunmakta. Hemen peşinde bimde bu Cuma günü ev hanımlarının severek alabileceği çeşitli mutfak aletleride katalog görsellerinde yer almaktadır.  Bu kataloğun diğer öne çıkan bir ürünü ise Modern Kitaplık olduğunu söyleye biliriz.
Bim marketin bu hafta getirdiği yeni ürünlerde tekstil ürünleri ’de oldukça dikkat çekiyor. 14 Aralık günü bime gelecek ürünler bunlarla da bitmiyor.  Taze çıkan broşürlere hemen aşağıdan göz atabılırsınız.
 
Bim Market 14 Aralık 2018 Aktüel Broşürleri Bim Market 14 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...