Bim Market 13 Temmuz 2018 Aktüel Ürünleri Yayınlandı

 

BİM MARKET ŞÜBELERİNDE 13 TEMMUZ 2018 CUMA GÜNÜ İÇİNDE NELER VAR? SORUSUNU MERAK EDEN MÜŞTERİLER İÇİN ,YENİ BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNU İNCELEDİK. İŞTE HAFTAYA BİME GELECEK ÜRÜNLER


Bim 13 temmuz 2018 aktüelinde yine muhteşem ürünler tüketicilerin beğenisine sunulacak.  Peki bim market aktüelinde hangi ürün seçenekleri mevcut?  13 temmuz cuma günü indirimli ürünlerde neler var? merak edinilen bim market aktüel kataloğunun tüm detaylarini bu yazımızda enine boyuna incelemeye çalışacağız.

Bim 13 temmuz aktüel ürün broşürleri 3 adet sayfadan oluşuyor. Birinci katalog detaylarinda ev hanımlarının günlük ev işlerini kolaylaştıracak ürün seçenekleri ve mutfak aletleri bolca bulunuyor. İkinci broşür'de elektronik ürünler gelecek haftanın gelecekleri listesinde. Öncelikle birinci katalogda bulunan ürünlere kısaca değinelim. 

Yeni bim market aktüel kataloğunda şüphesiz en iyi seçenek olarak Simfer Mikro Dalga Fırın yer alıyor. Peşit fiyatına 6 taksitlede alınan ürünün özelliklerinde ise, 1 adet yuvarlak ve 1 adet kare olmak üzere üst kalite 2 adet tepside yer alıyor. Ayrıca adet tel ızgara ve iç aydınlatmada ürünün fonksıyonları arasında.  Her bir ürün 16.90 tl ile gelen yemek pişirme tencereleri üst kalite çelikten üretildiğini'de mujdeliyelim.  Ev hanımlarının bim'de gelecek hafta teredutsuz almaya yöneleceği Güral Porselen Seti ayrı ayrı parçalar halinde satılacak. Güral Porselen setin'de  22 cm'lik Porselen Çukur Kase 8.50 tl'den, 17 cm eninde Porselen Çukur Kase 6.90 tl'den, 13 cm'lik Porselen Kase 5.50 tl'den, Porselen Kupa 9 cm eninde ise 3.90 tl ile setin içerisinde yer alan tabak ve kaselerden olacak.  Bimde bu hafta içinde gelen ürünlerden daha çok gelecek hafta gelen 13 temmuz ürünlerinin daha çok beğendiğimizi size hemen belirtelim. Çünkü bim katalog detaylarina göz attığımızda piayasa fiyatının çok altında indirimli olarak geldiğini belirtelim. Bu kampanya ve indirimli ürünlerin devaminda, Chef's den paslanmaz solingen çeliği ile üretilen ve aynı zamanda 3 farklı renk seçeneği ile gelen 3'lü Meyve Bıçağı ve 4'lü Çok Amaçlı Kase'de yer alıyor. 

13 temmuz bim market kataloğunun sonuna doğru yaklaşirken çeşitli cam ürünleri gözümüze çarpıyor. Paşabahçe Mini 12 Parça Çay Seti bunlardan biri ve sadece indirimli olarak 19.90 tl.  Çay setinin içinde 6 adet çay bardağı ile 6 adet çay kaşığı yer almaktadır. 6+1 Pasta Servis Seti içinde ise 1 adet 26 cm eninde servis tabağı ile 6 adet 21 cm eninde pasta tabağı yer almaktadır.  Yaz aylarında bol bol salata yapildiğindan neyseki bim market gelecek hafta gelen ürünler içerisinde bir adet Çift Renkli Salata Kasesi 5.90 tl'lik fiyatla yer vermiş.  Paşabahçe marka 395 cc'lik 3'lü Meşrubat Bardağı ile Lav Marka 240 cc'lik 3'lü Taban Boyalı Dondurmalık 5.85 tl ile haftaya bime gelen ürünler arasında.  Böylece bim market kataloğunun ilk sayfasında yer alan oı muhteşem ürünleri incelemiş olduk . Şimdi ikinci sayfada hangi ürünler geliyor? hemen incelemeye başlayalım.


İkinci bim  aktüel kataloğu'nun en önemli ürünleri arasında Vestel Venus 5000 Cep Telefonu ilk sırada yer alıyor. 499 tl ile gelen cep telefonunun özellikleri arasında 5.0 inç ekran, HD IPS ekran, 8 mp arka kamera,5 mp ön kamera, android 6.0 işletim sistemi ile 2230 MAH batarya özellikleri'de bulunuyor.  Yaz ayları içinde oldukça çok talep gören ve türkiyede son zamanlarda yaygınlaşan Lisansli Paten bim market şübelerinde 75 tl ile geleceğini müjdeleyelim.  Haftaya bime gelen ürünler'de bir diğer dikkat çeken ürün ise Fakır fırmasının ürettiği Trex Dual Çift Bıçaklı Doğrayıcı'de yer alıyor.  Fakır doğrayıcının özellikleri arasında, çıkarılabılır 2 adet paslanmaz çelik bıçak, 500 w güç, 2 farklı hız ayarı ve 500 ml sıvı alma kapasitesi gibi kullanım özelliklerini'de bulunmaktadır. 

Bim marketin gelecek hafta getireceği oyuncak çeşidinde 2 adet ürün seçeneği yer alıyor. Bunlardan Çek Bırak Traktör çocuklara hitap ederken, 43 cm'lik Dark Seti ise daha çok yetişkinlere hitap ettiğini belirtelim. Bu yüzden dark setinin çocukların oynaması için çok uygun olmadığını belirtelim.  Bim 13 temmuz aktüel ürün görsellerinin devaminda yer alan diğer ürün seçenekleri arasında, sinek, böcek gibi haşareleri kolayca öldüren Sinek Öldürücü Cız 29.90 tl. 36x6 cm ölçülerinde sünger dolgulu Meyve Desenli Minder 14.90 tl'den.  2.90 tl'den Yapişmaz Buzluk. Mini Çöp Kovası 4.90 tl yer almaktadır. Bim aktüel 13 temmuz ürünlerinde tekstil ürünleride bulunuyor. Gelecek cuma günü gelen tekstil ürünleri arasında, 36 ile 40 numara aralığında Kadınlar için Zımbalı Terlik 14.90 tl'den. Yüksek Tabanlı Erkek Ayakkabı yine 29.90 tl ile haftaya cuma bime gelen  tekstil ürünlerden .

Destansı bir biçimde incelediğimiz bim 13 temmuz 2018 aktüel ürünleri  temmuz ayının ikinci haftası içinde rafları dolduracağını belirtelim. Sınırlı stok ve sayılarla gelen bim market aktüel ürünlerini kaçırmak istemeyen müşteriler mutlaka marketin açılmasına yakın şübelerde bulunmalarını öneriyoruz. Bim 20 temmuz 2018 kataloğu inceleme yazısıyla buluşmak üzere şimdilik görüşmek üzere..

Bim Market 13 Temmuz Büyük Boy Aktüel Broşürler

  Bim Market 13 Temmuz 2018 Aktüel Ürünleri Yayınlandı
1 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...