Bim Aktüel Ürünlerde Gelecek Hafta 5 Nisan 2019 Kataloğu

Nisan 2019 ayının yeni bim aktüel kataloğu yepyeni kampanyaları ürünleriyle beraber bu hafta yayınlandı. Bim 5 Nisan aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünlerin en geniş kapsamlı ayrıntılı incelemesine bu sayfadan veriyoruz.
 
 
Bim 5 Nisan aktüel ürünler kataloğunun detaylarına her hafta düzenli şekilde yayınlayan aktuel20.com sitesi üzerinden bugün ulaşmış bulunmaktayız. Bimde haftaya gelen ürünler tüketicilerin en çok gereksinim duyduğu ürünleri kapsıyor. Günlük ev işlerinde hanımların işlerini kolaylaştıran ürünlerin yanı sıra Gelecek hafta bimde piknik ürünleri’de yolculuk ve her zaman piknik yapan müşterilerin satışına sunulacaktır.
 
Aktuel20.com sitesi üzerinden ulaştığımız yeni bim aktüel kataloğu görsel detaylarında 270 ml su alma olanağı sunan ve 35 g ile sürekli buhar verme özelliğiyle çalışan tefal Buharlı Ütü yeni kataloğun başında yer veriliyor. Bahar ayında en çok ihtiyaç duyulan bahar ayına yönelik ürünlerde bimde gelecek hafta kadın ve erkek şemsiye modelleri farklı renk seçenekleri ile 21,95 TL ile satışa sunulacaktır. Bim 5 Nisan aktüel ürünler kataloğunun en rağbet görecek ürünlerin en başında yer alan ve farklı renk desen seçenekleri ile gelen 3 tekerlekli Pazar arabası gelecek hafta en çok satılacak ürünlerden biri olacağını düşünüyoruz.
 
Bimde bu hafta içi Cuma günü olduğu gibi gelecek hafta oldukça kayda değer ürünlerin şubelerde uygun fiyatlarla tüketicilere yansıyacak.  Bayanlar bahar ayına özel elbiselerde triko hırka,40 ile 44 numara aralığında keten ayakkabı, taşlı keten ayakkabı ve kaymaz tabanlı yıkana bilir dijital baskılı halı farklı fiyatlarla 32,50-65-65 TL. Piknik ürünlerinde haftaya bim market şubelerinde mangal, katlanabilir piknik masası, piknik taburesi, spiral bahçe hortumu, çiçekli sehba ve askılı balkon saksısı gibi piknik ürünleri ile bahar ayına özel ürünler market şubelerine gelen ürünler şeklindedir.
 
Aktuel20.com sitesi üzerinden ulaştığımız yeni bim aktüel kataloğu içinde yeni birçok ürün seçeneği yer almaktadır dolayısıyla Nisan 2019 ayının ilk haftası gelen ürünler müşteriler tarafından yoğun talep geleceğini düşünüyoruz. Bahar ayına özel 5 Nisan 2019 bim ürünlerini kaçırmamak için mutlaka markette olmanız önerilir gelecek Cuma günü içinde.  BİMDE BU HAFTA gelen ürünlere ve daha fazlasına haftalık katalogları düzenli şekilde inceleyen aktuel20 sitesi üzerinden takıp edebilirsiniz.  Bim Aktüel Ürünlerde Gelecek Hafta 5 Nisan 2019 Kataloğu
5 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...