Bim 6 Temmuz 2018 Aktüel Ürün Katalogları Yayınlandı

Bim'de gelecek hafta cuma geçerli olacak, bim 6 temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu türkiye genelinde yayınlanmaya başlandı. Gelecek hafta cuma günü içinde neler var? sorusunu merak eden tüketiciler bim market aktüel katalog detaylarina bu sayfadan erişebilirler.


Öncelikle birinci broşürden başlamak üzere 4 adet bim kataloğunu incelemeye başlayalım.  Audi Lisansli Akülü Araba kataloğun hemen üst koşesinde bizleri karşılıyor. Bime gelen akülü arabaın özelliklerine baktığımızda bir çok fonksiyonu üzerinde barındırdığını görüyoruz. Bazı özellikleri arasında , Emniyet kemeri, 8 farklı muzığı çalabilme, led gösterge,30 kg a kadar taşıma kapasitesi, 2 adet AA pil ile çalişma gibi özellikleri üzerinde barındırıyor .  

Bim'de gelecek hafta gelen elektronik ürünlerde en dikkat çeken ürün ise , Phılıp Cep Telefonu kullanım özelliklerinde dijital kamera, 16 gb a artırılablır hafıza,1600MAH batarya gibi özellikleri bulunuyor.  cep telefonu 2 yıl garantılı olarak 359 tl'den satılacak. Yaz aylarında vazgeçilmez ürünler arasında gösterilen, Ayaklı vantilatörde bu hafta Dijütsü Ayaklı Vantilatör 89 tl ile raflarda yer verilecek. 50 wat güçle çalışan vantilatorun 3 farklı hız ayarıda bulunmaktadır. Bim marketin bu hafta geireceği oyuncaklar arasında 3 adet ürün seçeneği bulunuyor. 3+ yaş çocukların oynamasına göre tasarlanmış Piccollo Mondi Minik Modelist'te 5 adet farklı kiyafet seçme seçeneğide yer almaktadır. Erkek çocuklar için ise 6 temmuz cuma günü içinde Sök Tak İş Makineleri ve Pilsan Basketbol Seti 13.90 tl'den bime gelen oyuncaklar arasında.

Bim marketin gelecek hafta cuma getireceği ürünler yanlız bunlarlada sınırlı değil, 40 ile 43 numara aralığında Erkek Spor Ayakkabı 39.90 tl paşabahçeden 25cm genişliğinde Oval Tabak 3.90 tl'den yine bim marketin gelecek hafta cuma günü içerisinde reyonlarda yer vereceği ürünlerden olacak. İkinci bim aktüel katalog detaylarinda ev hanımlarının çok rağbet göstereceği ürün seçenekleri yer almaktadır. Bu ürün seçeneklerinde birinci sınıf mdf'den imal edilmiş 4 raflı demonte kurum ile kurulan, Çok Amaçlı 4'lü Banyo Rafı 89 tl'den.  Çamaşır selesi ile çöp kovası ve kirli çamaşir sepeti yine ikinci sayfada yer verilen ürünlerden.

 İkinci bim 6 temmuz 2018 broşürlerin detaylarinda ayrıca 6'li Banyo Aksesuar Seti gelen cazip ürünler arasında. Tuvalet kağıdı tutucusu ile havlu askısı, sabunluk gibi şeyleri konmak için tasarlanan banyo aksesuar setini 44.90 tl'lik indirimli fiyati gözlerden kaçmıyor. 5 farklı renk seçeneği ile bime gelen 2'li Havlu Seti 9.90 tl.  Yaz aylarında kullanım için uygun görülen Kadın ve erkelerin kullanması içinde uygun olan Mevsimlik Bornoz 29 tl. %100 pamuktan üretilmiş Mevsimlik Banyo Havlusu 9.90 tl. Sıvı sabunluk, tavalet fırçası ,katı sabunluk ve diş fırçalık gibi kullanımları üzerinde bulunan Banyo  Seti ise 99 tl'lik fiyat etiketi bulunuyor. 

Böylece bügün incelediğimiz 2 adet sayfadan sonra son kataloğa gelmiş bulunmaktayız. Son bim katalog görsellerindebu haftanın en pahalı ürünü bulunmakta. Bu ürün Arçelik şirketinin servis güvencesi ile satılan Keysmart Çamaşır Makinesi 899 tl bulunuor. 8 kg'a kadar yıkama kapasitesi ile gelen ürünün 1000 devir gücünde'de bir haylı performanslı çaliştiğınıda belirtelim.  Çamaşir Makinesi ayrıca türkiyenin her noktasına ücretsiz kurulum ve montaj seçeneği ilede satıldığını belirtelim.  Bim market 6 temmuz ürünlerinde Gezer marka erkek ve kadın terlik modelleride yer alıyor.  Ayrıca Ötomatik döner mekanızmalı ve 360 derece dönen teleskop saplı Temizlik Seti bu hafta katalogda yer verilen son ürün görsellerinden.

Böylece bügün temmuz 2018 ayının son bim aktüel ürün kataloglarını incelemiş olduk. Bim 6 temmuz 2018 kataloğunun büyük boy broşürlerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

Bim 6 Temmuz Ürün Broşürleri Bim 6 Temmuz 2018 Aktüel Ürün Katalogları Yayınlandı
1 Yorum

Yorum Gönderin:

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayımlanacaktır...

Sending ...